HOTELY HRDINŮM

Otevřeli jsme hotel pro hrdiny. Hotel, který má pokoje po celém Česku & Slovensku a platí se v něm dobrými skutky. Podpořit ho může kdokoliv. I třeba jen tím, že si pro svou dovolenou vyberete jeden ze zapojených hotelů.

JAK Hero Hotel FUNGUJE?

Zveme hrdiny na víkend zdarma

Protože si vážíme toho, co pro nás lidé v první linii dělají, chceme jim poděkovat a pozvat je na víkend zdarma. Ten si budou moci vybrat v jednom z registrovaných hotelů po celé České republice. 

Hrdinové, vezměte toho, kdo je vašemu srdci nejbližší a jeďte si, prosím, odpočinout. Zasloužíte si to. Během pár týdnů zveřejníme seznam hotelů, kteří vám tímto způsobem poděkují. 

Podporujeme české hotely a penziony

Ze současné situace si odnese spousta hotelů a penzionů v České republice šrámy na duši. Snaží se ale pomáhat, i když jim samotným teče do bot. 

Pokud vám jejich osud není lhostejný, užijte si letošní dovolenou v některém ze zapojených míst. Vaše rezervace, která je přes Hero Hotel bez provize, jim pomůže přečkat ty nejtěžší časy. Děkujeme.

Naše Mise

S pomocí silné komunity majitelů a provozovatelů ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku zprostředkováváme nouzové ubytování lidem v první linii a tvoříme programy, které mají za cíl nabídnout těmto skromným hrdinům možnost rekonvalescence jako poděkování za jejich nasazení.

Registrace a zalistování ubytovatelů je zdarma. Za zakoupené pobyty nejsou nárokovány žádné poplatky a provize.

Kdo jsme a proč to děláme

Mevris

Jsme Mevris, parta lidí, kteří stojí za hotelovým softwarem Better Hotel. Již více než 6 let je naším cílem pomáhat hotelům a penzionům zlepšovat jejich služby pomocí moderních technologií. 

Naše klienty vnímáme jako partnery, se kterými jsme v dobrém i ve zlém. Současná krize těžce doléhá na ně i jejich zaměstnance. I přesto se někteří z naších klientů rozhodlo aktivně pomáhat svému okolí. Napadlo nás vytvořit hotelům platformu, která jim umožní nabízet tuto pomoc a zároveň prodávat své kapacity na dobu, kdy se vše vrátí do starých kolejí.

Abychom dokázali pomoci co nejvíce hotelům, platformu jsme navrhli jako otevřenou. Přihlásit se může jakékoliv ubytovací zařízení.  

info@mevris.cz
info@better-hotel.com
 
+420 608 531 336

Amazing Places

Jsme Amazing Places, parta nadšenců, kteří ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem. Náš projekt kouzelných míst přináší českému cestovateli to nejlepší z ubytování v Česku, na Slovensku a nově i v Rakousku. Za pět let existence jsme si vybudovali základnu čítající přes 350 tisíc sledujících a aktuálně sdružujeme na tři stovky objektů – od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

V Amazing Places víme, že za skvělou dovolenou se nemusí cestovat po světě, ale že máme mnoho krás právě tady v Česku, na Moravě a ve Slezsku. Proto jsme se rozhodli nejen naše partnery podpořit i díky této spolupráci na projektu Hero Hotel.

Už od počátku koronavirové krize jsme v úzkém kontaktu s mnoha provozovateli a víme, že to pro nikoho z nich není lehká situace. Věříme, že se řada z nich do platformy Hero Hotel zapojí a že je stejnou měrou podpoří také spousta cestovatelů.

Tiskové zprávy

27. května 2020

 

Víkendy zdarma pro české zdravotníky. Projekt Hero Hotel děkuje nasazeným v první linii 

 

Platforma Hero Hotel nabídne zdravotníkům, kteří v první linii pomáhali zvládnout pandemii koronaviru, víkendové ubytování zdarma. Společnosti Mevris a Amazing Places, které za projektem stojí, tím chtějí vyjádřit poděkování za jejich nasazení a odvahu, a zároveň jim dát možnost užít si zasloužený odpočinek a dovolenou. Do akce se již zapojila více jak stovka hotelů po celé republice, dalších 100 je v procesu registrace.

 

V tuto chvíli nabízí iniciativa přes 350 víkendových pobytů, které budou moci přihlášení zdravotníci čerpat až do května příštího roku. Díky tomu si budou moci najít vhodný termín odpočinku všichni, kdo v minulých měsících nasazovali své zdraví, aby ochránili ostatní. Zdravotníkům se jen stačí registrovat na webových stránkách Hero Hotel a vybrat si jeden z dostupných hotelů po celé České republice.

 

„Stovky zdravotníků, kteří pracovali téměř bez přestávky a riskovali své životy, abychom my ostatní zůstali v bezpečí, si zaslouží obdiv a poděkování,“ vysvětluje vznik iniciativy Klára Honzíková, manažerka projektu Hero Hotel. „Kromě toho si po neuvěřitelném nasazení zaslouží i odpočinek a klid. Přišlo nám proto, že nejlepším vyjádřením našeho vděku a uznání jejich práce, je nabídnout zdravotníkům odpočinek na kouzelných místech naší republiky, kde můžou zapomenout na stres a únavu.“

 

Projekt Hero Hotel již během koronavirové krize zajišťoval azylové ubytování záchranářům a zdravotníkům, kteří po dobu maximálního nasazení udržovali karanténu. Do akce se již tehdy během prvních dní zapojily desítky hotelů. „S radostí jsme nabídli pomoc těm, kteří sami pomáhali ostatním. Rádi jim proto nyní poskytnutím víkendu zdarma vyjádříme i poděkování a věříme, že všem zdravotníkům z první linie přijde vhod,“ říká Jana Veverková, majitelka nymburského Hotelu Ostrov. 

 

„Ti, kdo stáli během nejtěžších chvil v první linii, obdrželi mnoho chvály a obdivu. Je pro nás ale velmi důležité, že díky projektu Hero Hotel jim můžeme poděkovat i jinak než pouze slovy,“ doplňuje David Neumann, Sales & Marketing manager hotelu Carslbad Inn.

 

Na stránkách herohotel.cz naleznou zdravotníci seznam zapojených hotelů a penzionů. Na výběr mají ze stovky míst, další budou v následujících týdnech přibývat. Po registraci bude zdravotník propojen s vybraným hotelem, se kterým si domluví konkrétní termín pobytu.

 

 

Celá platforma Hero Hotel je nekomerční. Pobyty pro zdravotníky jsou poskytované zcela zdarma a bez poplatků, veškeré vybrané peníze pak budou bez provizí rozděleny zapojeným ubytovacím zařízením. Veškerá podpora tak směřuje v plné výši ubytovatelům a zdravotníkům z první linie. 

 

Webové stránky

herohotel.cz 

amazingplaces.cz  

mevris.cz 

 

Kontakt pro média 

Klára Honzíková

klara.honzikova@herohotel.cz

725 352 556

 

Loga a obrázky

Sledujte nás na sociálních sítích, odebírejte náš newsletter,
sdílejte a pomáhejte také.