HOTELY HRDINŮM

Otevřeli jsme hotel pro hrdiny. Hotel, který má pokoje po celém Česku & Slovensku a platí se v něm dobrými skutky. Podpořit ho může kdokoliv. I třeba jen tím, že si pro svou dovolenou vyberete jeden ze zapojených hotelů.

JAK Hero Hotel FUNGUJE?

Zveme hrdiny na víkend zdarma

Protože si vážíme toho, co pro nás lidé v první linii dělají, chceme jim poděkovat a pozvat je na víkend zdarma. Ten si budou moci vybrat v jednom z registrovaných hotelů po celé České republice. 

Hrdinové, vezměte toho, kdo je vašemu srdci nejbližší a jeďte si, prosím, odpočinout. Zasloužíte si to. Během pár týdnů zveřejníme seznam hotelů, kteří vám tímto způsobem poděkují. 

Podporujeme české hotely a penziony

Ze současné situace si odnese spousta hotelů a penzionů v České republice šrámy na duši. Snaží se ale pomáhat, i když jim samotným teče do bot. 

Pokud vám jejich osud není lhostejný, užijte si letošní dovolenou v některém ze zapojených míst. Vaše rezervace, která je přes Hero Hotel bez provize, jim pomůže přečkat ty nejtěžší časy. Děkujeme.

Naše Mise

S pomocí silné komunity majitelů a provozovatelů ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku zprostředkováváme nouzové ubytování lidem v první linii a tvoříme programy, které mají za cíl nabídnout těmto skromným hrdinům možnost rekonvalescence jako poděkování za jejich nasazení.

Registrace a zalistování ubytovatelů je zdarma. Za zakoupené pobyty nejsou nárokovány žádné poplatky a provize.

Kdo jsme a proč to děláme

Mevris

Jsme Mevris, parta lidí, kteří stojí za hotelovým softwarem Better Hotel. Již více než 6 let je naším cílem pomáhat hotelům a penzionům zlepšovat jejich služby pomocí moderních technologií. 

Naše klienty vnímáme jako partnery, se kterými jsme v dobrém i ve zlém. Současná krize těžce doléhá na ně i jejich zaměstnance. I přesto se někteří z naších klientů rozhodlo aktivně pomáhat svému okolí. Napadlo nás vytvořit hotelům platformu, která jim umožní nabízet tuto pomoc a zároveň prodávat své kapacity na dobu, kdy se vše vrátí do starých kolejí.

Abychom dokázali pomoci co nejvíce hotelům, platformu jsme navrhli jako otevřenou. Přihlásit se může jakékoliv ubytovací zařízení.  

info@mevris.cz
info@better-hotel.com
 
+420 608 531 336

Amazing Places

Jsme Amazing Places, parta nadšenců, kteří ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem. Náš projekt kouzelných míst přináší českému cestovateli to nejlepší z ubytování v Česku, na Slovensku a nově i v Rakousku. Za pět let existence jsme si vybudovali základnu čítající přes 350 tisíc sledujících a aktuálně sdružujeme na tři stovky objektů – od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

V Amazing Places víme, že za skvělou dovolenou se nemusí cestovat po světě, ale že máme mnoho krás právě tady v Česku, na Moravě a ve Slezsku. Proto jsme se rozhodli nejen naše partnery podpořit i díky této spolupráci na projektu Hero Hotel.

Už od počátku koronavirové krize jsme v úzkém kontaktu s mnoha provozovateli a víme, že to pro nikoho z nich není lehká situace. Věříme, že se řada z nich do platformy Hero Hotel zapojí a že je stejnou měrou podpoří také spousta cestovatelů.

Tiskové zprávy

9. dubna 2020

 

Projekt Hero Hotel ubytuje zaměstnance nasazené v první linii

 

Platforma Hero Hotel společností Amazing places a Mevris začíná poskytovat volné ubytovací kapacity pro zdravotnický a záchranný personál. Ten tak může získat nouzové ubytování v době, kdy kvůli riziku přenosu nákazy nemůže bydlet se svou rodinou. Projekt nyní nabízí přes 1 500 lůžek po celé České republice, k platformě se mohou zapojovat další poskytovatelé ubytování.

Cestovní ruch je celosvětově jedním z nejvíce zasažených odvětví současné krize. Provozovatelé ubytování v těchto týdnech zápasí o přežití a vyhlížejí možnost opět nabízet své služby. Projekt Hero Hotel společností Amazing places a Mevris se rozhodl poskytnout volné ubytovací kapacity lékařům, zdravotníkům nebo členům záchranných složek. “Díky hotelům a penzionům, kteří se postupně zapojují do našeho projektu, můžeme nabídnout těmto pracovníkům bezplatné nebo zvýhodněné nouzové ubytování, které jim poskytne azyl v době, kdy potřebují z důvodu ochrany svých rodin najít náhradní ubytování”, vysvětluje smysl platformy Petr Kotík, zakladatel Amazing Places.

Hero Hotel propojuje hoteliéry s lidmi, kteří jejich pomoc potřebují. Ubytovacích zařízení se hned během prvních dnů přihlásilo několik desítek. “V hotelu máme obrovské náklady, které se ani s jeho uzavřením výrazně nesnižují. Proto než aby zel prázdnotou, rozhodli jsme se ho využít pro ty, kterým to pomůže”, objasňuje zapojení do projektu Hero Hotel manažerka hotelu Plumlov Jana Ožanová. Zdravotníci a záchranáři se mohou do systému hlásit již nyní. “Během prvních pár dní využila nabídku nouzového nebo karanténního ubytování více než desítka lidí z první linie a další nárůst očekáváme během následujících týdnů,” doplňuje Martin Blažek, zakladatel společnosti Mevris, která provozuje jeden z nejrozšířenějších českých hotelových systémů Better Hotel.

Původní myšlenka projektu mířila k pomoci českým hotelům. Jakýkoliv z nich se může již v tuto chvíli přihlásit a nabízet poukazy na ubytování ve svém zařízení na dobu, kdy bude opět umožněno volně cestovat po Česku. “Do programu se mohou zapojit nejen ubytovací zařízení z projektu Amazing Places, přihlásit se může kterékoliv v Česku”, vysvětluje Petr Kotík. Podobnou aktivitu připravují tvůrci i na Slovensku, kde Amazing Places rovněž vyhledává kouzelná místa. Díky koupi voucheru se mohou lidé, trávící čas v domácí karanténě, těšit na dovolenou ve vybraném místě v tuzemsku. Nejen, že podpoří ubytovací zařízení a umožní jim co nejhladší návrat do běžného provozu, ale zajistí si tak i plány na letošní dovolenou.

Celá platforma Hero Hotel je nekomerční. Služby poskytované v rámci projektu jsou zdarma a ze zakoupených pobytů nejsou nárokovány žádné poplatky a provize. Veškerá podpora tak směřuje v plné výši zapojeným zařízením. 

 

Webové stránky

herohotel.cz 

amazingplaces.cz  

mevris.cz 

 

Kontakt pro média 

Klára Honzíková

klara.honzikova@herohotel.cz

725 352 556

 

Loga a obrázky

Sledujte nás na sociálních sítích, odebírejte náš newsletter,
sdílejte a pomáhejte také.